Hakkımızda

MEŞA Sigorta Hakkında


Bu güvenin arkasında 12 yıllık tecrübe yatıyor. Genç , enerjik , bilgili ve tecrübeli çalışanlarımızla bütünlük oluşturan bir ekip olmayı başardığımız için kendimizi bir adım önde hissediyoruz. Sektörümüz hizmet sektörü olduğundan başarılı olabilmenin yolunun müşterilere kusursuz hizmet vermekten geçtiğini düşünüyor ve bu yönde çalışıyoruz.

Çağımızın vazgeçilmezi 'zaman'ı sahip olduğu güçlü teknolojik altyapısıyla destekleyen 'MEŞA Sigorta bağlı olduğu şirketlerle sürekli içiçe ve kontakt halinde olarak müşterilerinin ihtiyaçlarına net ve eksiksiz bir şekilde cevap vermektedir.

Sektörümüzde pek çok sigortalı hasar anında muhattap bulamamaktan yakınırlar. Yardıma en çok ihtiyaçları olduğunda, dertlerini anlatabilecekleri , yol yordam öğrenebileceklerini birini bulamamak en büyük sorundur... Özellikle banka şubelerinden ve internetten sigorta yaptıran sigortalıların en büyük sorunu muhattapsızlıkdır..MEŞA Sigorta olarak sigortalılarımızın tamamına 24 saat kullanımda olan telefon numaralarımızı verdiğimiz için , gece yarısı dahi olsa arayıp bilgi alabileceğiniz bir hizmet sunmaktayız.

Bir sorunuz mu var? Uzmanımızla konuşun.

Vizyonumuz: Sigorta sektöründe aracılık alanında fark yaratacak öncü hizmetleri ile Türkiye ‘ de lider bir sigorta acentesi olmak.

Misyonumuz: Sigortacılık alanında sigortalılarımız olsun veya olmasın, ihtiyaçlarını karşılamak ve menfaatlerini korumak amacıyla deneyimli ve yetkin ekibimizle en uygun ürünü ve hasar desteğini sağlamak. Kariyer fırsatlarına açık, keyifle çalışılan bir ortam hazırlamak. Bağlı olduğu sigorta şirketleri ve sigortalıları ile büyük bir aile oluşturmak ve onlar ile büyüyerek sektöre katma değer kazandırmak.


İş Ortaklarımız