Kurumsal Sigortacılık

En avantajlı kurumsal sigorta ürünlerine bizimle sahip olabilirsiniz!


home_insurance_for_business_2
Ticari aracın ve araç filon için en uygun Kasko Sigortası ve Trafik Sigortası ürünleri, avantajlı fiyatlar ile Meşa Sigortada!

home_insurance_for_business_1
Meşa Sigorta ile İş Yeri Paket Sigortaları ile işyerini, işyerindeki cihazları ve çalışanlarını tüm risklere karşı koru! Aynı zamanda, işletmelere özel grup sağlık poliçesi planlarıyla, işyerindeki çalışanlarının sağlığını kolayca güvence altına alabilirsiniz!

En Uygun Fiyata Kurumsal Sigortacılık

Meşa Sigorta ileşirketinizin ihtiyaçlarına veya risklerine göre şekillendirilebilen Modüler Kurumsal Sigortası ile yangın, kâr kaybı, sorumluluk, makine kırılması ve elektronik cihaz risklerine karşı size en uygun sigorta teminatlarını artık kendiniz belirleyebilirsiniz.

İşletmenizdeki taşınır ve taşınmaz mal varlıklarınız Meşa Modüler Kurumsal Poliçesi ile örneğin Yangın Modülü kapsamında size özel teminatlar ile güvence altındadır. Yangın modülü içinde yer alan teminatlara ek olarak, “TEMEL - ORTA - KAPSAMLI” paket seçeneklerinde geniş içerikli asistans hizmetleri ile aşağıda belirttiğimiz zararları belirli limitlerle karşılayabilirsiniz.

1872 yılında İngiliz sigorta şirketleri, açtıkları temsilciliklerle Türkiye’ de ilk sigortacılık faaliyetlerini başlattılar.

İngilizler’ den sonra Fransızlar da Türkiye’ ye ilgi gösterdiler ve 1878 yılında ilk Fransız şirketi faaliyetlerine başladı. Bundan sonra Alman, İtalyan, İsviçre gibi yabancı ülkelerin sigorta şirketlerinin çalışmaları ile sigortacılık genişlemeye başladı. Bu şirketler duyulan gereksinimi karşılamakla beraber, o tarihlerde sigorta şirketlerinin kuruluşunu ve sigorta faaliyetini düzenleyen devlet denetimini öngören kanunların, hatta bu konuya değinen bir hükmün dahi bulunmayışı nedeniyle tamamen denetimsiz bir biçimde çalışıyorlar, diledikleri gibi hareket edip, merkezlerinden aldıkları talimatlarla işlem yapıyorlardı. Poliçelerini İngilizce veya Fransızca düzenliyorlar, anlaşmazlık durumunda da dava mercii olarak Londra mahkemelerini veya ilgili şirket merkezinin bulunduğu yerel mahkemeleri gösteriyorlardı. Diledikleri zaman sigorta poliçelerini iptal ediyorlardı.

Meşa Sigorta gelişmiş iş yeri paket sigorta poliçeleri, kobi sorumluluk, finans güvence ve akaryakıt paket sigortaları dahil olmak üzere bir çok gelişmiş sigorta paketlerine sahip olmak için bize ulaşabilirsiniz.

Farklı faaliyet alanları için doğa, teknik ve insan faktörlerinin neden olabileceği riskler karşısında kapsamlı güvenceler sunuyoruz. Detaylar için iletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.


İş Ortaklarımız