Sigorta Poliçeleri

Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı ve kapsayıcı sağlık sigorta poliçeleri ile hayatınızın tüm alanlarında ihtiyaç duyabileceğiniz beklenmedik her koşulda size inanılmaz kolaylıklar sağlıyacak sağlık sigorta poliçeleri için bizden teklif alabilirsiniz

Sağlık sigortasında sigorta yaptıracak kişinin beyanı esas alınmaktadır. Bu yüzden talepte bulunan kişinin sigorta şirketini yanıltıcı beyanda bulunmaması gerekir.

Yanıltıcı beyanda bulunulması ya da buna neden olacak şekilde sessiz kalması sigorta şirketine sözleşmeden cayma hakkı verecektir. Sigorta yaptıracak kişi tarafından sigorta şirketi ile karşılıklı mutabakata vardıktan sonra kabul edilen poliçenin ücreti ödenir.

Poliçede muafiyet, indirim veya ek prim uygulaması var ise bunun sigorta yaptıracak kişi tarafından detaylı bir şekilde bilinmesi gerekmektedir. Poliçede sunulan teminatların kapsamının tam olarak öğrenilmesi böylece sigorta şirketinin ve sigortayı yaptıracak kişinin üzerlerine düşen yükümlülükleri öğrenmesi için poliçeyi ve eklerini okuması gerekmektedir.

Ev

Ev ve İşyelerinizi Sigortalıyoruz. Dask Zorunlu Deprem Sigortası dahil tüm gayrimenkullerinizi güvence altına alıyoruz. Zorunlu ve ihtiyacınıza göre tüm sigorta poliçeleri için bizden teklif alabilirsiniz.

Ev Sigorta PoliçeleriZorunlulukOnay SüresiAçıklama
DASKVAR2 İş GünüDoğal Afet Sigortaları Kurumu
Yangın SigortasıYOK-Sigorta bedeline kadar teminat kapsamı
Hırsızlık SigortasıYOK2 İş GünüSigorta bedeline kadar teminat kapsamı
Nakliyat SigortasıYOK2 İş GünüSigorta bedeline kadar teminat kapsamı

Teklif Al

Seyahat Sigortası

Yurtiçi ve Yurtdışı Seyahtleriniz Güvence Altında! Yurtiçi ve yurtdışı seyahatinizi gönül rahatlığı ile tamamlayabilmeniz adına tüm seyahatlerinizi sigortalıyoruz. Siz rahatça tatilinizi yaparken bizde seyahatinizi güvence altına alıyoruz. Şimdi teklif alabilirsiniz.

Seyahat sigortası, herhangi bir yolculuğa çıkmadan önce seyahatin başlangıç ve bitiş tarihleri arasını kapsayacak şekilde yaptırılan seyahat esnasında yaşanabilecek olumsuzluklara karşı koruma sağlayan bir sigorta.

Seyahat esnasında yaşanabilecek acil müdahale edilmesi gereken hastalık ve kazaların yanında bagaj kaybı ve bagaj gecikmesi gibi istenmeyen aksilikler karşısında da güvence sağlar. Yurt içi ve yurt dışı seyahatler için seyahat sağlık sigortası yaptırabilirsiniz. Yurt içi seyahatlerde bu sigorta isteğe bağlı yapılır ancak yurt dışı seyahatlerinde pasaport ve vize işlemleri gereğince seyahat sigortası yaptırmak zorunludur.


Teklif Al

Trafik Sigortası ve KASKO

Zorunlu Trafik sigortası ve kapsamlı kasko sigorta poliçeleri dahil bir çok taşıt sigortanız için teklif alabilirsiniz.

Kasko sigortası, kendi aracınıza gelen maddi zararları teminat altına almaktadır. Trafik sigortası ise, aracınızın üçüncü kişilere vereceği maddi ve bedeni zararları teminat altına alan ve yaptırılması zorunlu olan bir sigortadır.

Trafik sigortası, sadece üçüncü kişilere verilen zararları karşılamakta olup, kendi aracınızın hasarını ödemez. Bu durumda, kasko sigortası yaptırılması gerekmektedir. Şirketler, teminatların geliştirilmesi amacıyla paket poliçeler de oluşturmaktadırlar. İşte bu kapsamda, kasko sigortaları ile birlikte İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası, Seyahat Araç Destek Sigortası gibi teminatlarda ek poliçelerle verilmektedir.


Teklif Al

İş Ortaklarımız

Diğer Sigorta Poliçelerimizden Bazılar

Mühendislik Sigortaları: Makine sigortaları, Montaj sigortaları, Bakım Sigortaları, Makine Hırsızlığı vb.

Montaj Sigortaları: Montaj Sigortaları Genel Şartlarında fesih şartları ile ilgili hükümler yer almaktadır. Öncelikle taraflar (sigorta ettiren, sigortalı ve sigortacı) söz konusu genel şartlar hükümlerine göre fesih haklarını kullanabilirler, bu hükümler Sigorta Ettirenin Beyan Yükümlülüğü, Sigorta Süresi İçinde İhbar Yükümlülüğü ve Mülkiyet Değişikliği durumlarına göre farklı uygulamalar içermektedirler.

Garanti kapsamında elektronik cihazlar ve/veya makineler için sigorta gerekli midir? Garanti kapsamı yalnızca üretim hatalarını karşılar, kullanıcının vereceği hasarlar ile yangın, hırsızlık, doğal afetler v.b. hasarların tazmin edilebilmesi amacıyla elektronik cihazlar için Elektronik Cihaz sigortası, makineler için Yangın ve Makine kırılması sigortasının yaptırılması gerekmektedir.

Mühendislik Sigortalarında hasar olduktan sonra sigorta teminatı sona erer mi? Sigorta konusu kıymetlerde bir hasarın meydana gelmesi ve bu hasarın tam hasar şeklinde olması neticesinde sigorta teminatı son bulur. Kısmi hasar halinde ise sigorta bedeli hasar tarihinden itibaren ödenen tazminat miktarı kadar eksilir.


Teklif Al